Про компанію

Компанія «УКРПРОМЛІФТЗВАР» успішно займається навчанням фахівців з охорони праці, підготовкою кадрів для вітчизняної промисловості та забезпеченням безпеки експлуатації виробничих об'єктів і процесів з 2001 року. За час роботи компанія зарекомендувала себе як надійного і відповідального партнера зі стабільно високою якістю наданих послуг і виконаних робіт, строго дотримується і виконує свої зобов'язання перед замовниками та партнерами.

Компанія постійно розширює спектр своїх послуг з метою найбільш комплексного, інноваційного та ефективного вирішення завдань замовників, що відповідає найвищим вимогам якості, надійності в управлінні процесами безпеки та експлуатації обладнання на підприємствах України.

МІСІЯ

Ми прагнемо досконалості в галузі нашої діяльності, в ефективному забезпеченні безпеки життєдіяльності людини, надійної експлуатації промислового обладнання, інноваційних підходах у навчанні фахівців у сфері охорони праці.

Ми постійно удосконалюємо систему підготовки кадрів за професіями і надаємо великого значення впровадженню нових методик і форм для навчання фахівців.

Ми впроваджуємо нові сервіс-послуги та технології для найбільш повного забезпечення всім необхідним у своїй роботі наших замовників і партнерів.

СТРАТЕГІЯ

Максимальне задоволення потреб замовників за допомогою пропозиції найбільш ефективних і комплексних інноваційних рішень у сфері охорони праці, спрямованих на підвищення надійності експлуатації обладнання, вдосконалення професійного рівня фахівців та безпеку виробничих процесів.

Співпраця з вітчизняними та зарубіжними партнерами з метою залучення технологій і компетенцій в українську економіку, реалізації новітніх технічних рішень при експлуатації обладнання, підвищення професіоналізму персоналу в сфері охорони праці.

КОМАНДА

Компетентність, відповідальність у прийнятті рішень і досконале знання своєї справи - ​ найкращі гаранти зважених і професійних дій від співробітників компанії, які дозволяють нашим замовникам приймати правильні рішення, й сміливо дивитися в майбутнє.

ПАРТНЕРИ

Усвідомлюючи важливість взаємовигідного співробітництва для досягнення успіху в бізнесі, ми прагнемо розвитку довгострокових партнерських відносин з нашими замовниками, постачальниками та субпідрядниками.

Ми впевнені, що подальший якісний розвиток можливий за умови ефективної інтеграції та взаємодії.

ЗАМОВНИКИ

Ми робимо тільки те, що по-справжньому вміємо і завжди відповідаємо за результат. Ми усвідомлюємо свою відповідальність перед замовниками і пропонуємо дійсно кращі рішення по управлінню виробничими процесами і компетенціями у сфері охорони праці, а також експлуатації обладнання, спрямовані на підвищення ефективності роботи об'єкта і безпеку виробничих процесів.

Активна і глибока взаємодія з замовником на всіх етапах робіт є нашим головним правилом.